Press "Enter" to skip to content

Скільки коштує розмитнити в Україні автомобіль на «євробляхах»?

Сьогодні, 8 листопада, Верховна Рада підтримала законопроект, щодо зниження вартості розмитнення автомобілів на єврономерах.

За законопроект №8487 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів” проголосували 250 народних депутатів.

Згідно нових правил, встановлюється пільговий термін розмитнення автомобілів, ввезених в Україну. А саме в перші 30 днів після введення закону в дію водіям надаватиметься знижка в 50% на митне оформлення “євроблях”, а наступні 60 днів – 25%. Окрім того, решту 90 днів будуть діяти ставки акцизного податку, передбачені у цьому законі, але “без застосування штрафних санкцій”.

Після того, як закон набуде чинності, акцизний податок буде залежати від типу двигуна (бензиновий чи дизений) та його об’єму в літрах.

Для автомобілів з бензиновими двигунами об’ємом до 3 л ставка акцизу становить 50 євро. Для двигунів літражем понад три л – 100 євро. Дизельні двигуни обкладаються податком у 75 євро, але якщо двигун має об’єм понад 3,5 л, то акциз складе 150 євро.

Фото із відкритих джерел