Press "Enter" to skip to content

Хмельниччина серед лідерів із залучення громадян на військову службу

За підсумками 2018 року Хмельницький обласний військовий комісаріат визнано кращим серед військових комісаріатів оперативного командування «Захід».

Про це повідомив обласний військовий комісар полковник Сергій Присяжнюк.

Читайте також: На Волині родичі призовників блокували автобус зі строковиками

В України є чотири оперативні командування. Хмельницька області і ще 7 областей західної України відносяться до оперативного командування «Захід». Під час підведення підсумків службової діяльності за минулий рік Начальником Генерального штабу Збройних Сил України, Хмельницький обласний військовий комісаріат був визнаний найкращим у своєму осередку. Щодо загальноукраїнських показників, то наша область стала другою, поступившись лише Луганську, – розповів офіцер.

Одним із головних завдань у поточному році був набір громадян на військову службу за контрактом. Міські та районні військові комісаріати виконали набір більше, ніж на 100 % від запланованих показників. 

Усе це заслуга всього нашого дружнього колективу, який протягом усього року докладав максимум зусиль, вмінь та навичок для виконання завдань визначених Командувачем оперативного командування «Захід» та Начальником Генерального штабу Збройних Сил України, – зазначив Сергій Присяжнюк.

Читайте також: Замість погонів – інвалідний візок? Тернопільського призовника, який намагався втекти з військкомату, готують до складної операції на хребті

Також Хмельницька область дала силовим структурам України і необхідну кількість призовників на строкову військову службу.

Фото видання “Є”

Читайте також: Огляд останніх новин Хмельницького

Читайте також: Останні події в зоні АТО