Press "Enter" to skip to content

Луценко не виключає вручення підозри сину Гладковського

Луценко також анонсував ряд нових підозр по справі розкрадань

Юрій Луценко заявив, що Генеральна прокуратура України може вручити підозру у справі розкрадань в “Укроборонпромі” сину Олега Гладковського. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на виступ Юрія Луценка в ефірі програми “Право на владу” на  каналі “1+1”.   

Так, Луценко анонсував ряд нових підозр по справі розкрадань.

“Я не виключаю, що після певних процесуальних дій кількість підозр у цій справі по несплаті податків ми збільшимо. Ймовірно, що вручимо і інші підозри. Не виключаю, що і до Свинарчука молодшого “, – заявив Луценко.

За його словами, вже два фігуранти журналістського розслідування  “Наші гроші” є підозрюваними у справі Генеральної прокуратури щодо несплати податків.

“Ми вповноважені законом розглядати питання несплати податків. На момент коли Бігус вийшов з першою частиною своєї передачі я сказав, що ми на фінішній прямій. Я сказав правду. Бо вже за день чи за день після програми ми отримали проміжний акт ДФС, яка нарахувала першу несплату податків. Сьогодні ми отримали вже остаточний акт, тиждень тому:  26 мільйонів податків не сплачено цією компанією із свого 150-мільйонного оборота”, – повідомив Луценко.

Нагадаємо, раніше Голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що НАБУ не передає матеріали справи про схеми в “Укроборонпромі”.

За його словами, 2 березня 2016 року НАБУ зареєструвало справу про постачання на суму 56 млн гривень на Харківський бронетанковий завод фіктивними підприємствами.