Press "Enter" to skip to content

ООН назвав 2018 найнегативнішим для клімату

2018 рік побив усі рекорди за негативними показниками

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що 2018 рік став найнегативнішим з точки зору кліматичних змін в історії спостережень. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Myseldon.

За його словами, 2018 рік побив усі рекорди з від’ємним показниками.

“Він став четвертим найтеплішим роком за всю історію спостережень”, – констатував він.

За його словами, в 2018 році всі регіони світу зазнали кліматичну дестабілізацію – “від руйнівних тайфунів на Філіппінах і на півдні Китаю до екстремальної посухи в Аргентині і Південній Африці”.

“Щоб запобігти подальші руйнівні наслідки потрібні швидкі глобальні перетворення. До 2030 року необхідно знизити рівень шкідливих викидів в атмосферу на 45% від показників 2010 року, а до 2050 році потрібно досягти нульових викидів”, – заявив Гутерріш.

Нагадаємо, в кінці 2018 року в Брюсселі пройшов багатотисячний кліматичний марш, учасники якого вимагали зменшення викидів вуглекислого газу.

Раніше РБК-Україна писало, що в доповіді Міжурядової групи експертів по зміні клімату (IPCC) ООН говориться, що в світі необхідно істотно скоротити викиди вуглекислого газу, щоб обмежити глобальне потепління на рівні 1,5 градусів за Цельсієм.