Press "Enter" to skip to content

Нове сміттєзвалище для Львівської області облаштують неподалік Бібрки

Будівельники розпочали роботи з облаштування нового сміттєзвалища для Львівської області, яке замінить Грибовицьке. Новий полігон розпочали споруджувати в селі Лопушна, Перемишлянського району (за 13 км до Бібрки).

Компанія «ВТК Золоте Руно», яка веде роботи, уже зняла верхній шар грунту та облаштовує кар‘єр. Саме він буде використовуватись для складування твердих побутових відходів.

Полігон буде розрахований на прийом до 80 тисяч тон відходів на рік.

Інженери компанії обіцяють, що фільтрати, які збиратимуться в спеціальному відстійнику поруч, не будуть забруднювати підземні води завдяки спеціально облаштованій гідроізоляції. Компанія обіцяє робити постійні заміри показників води, повітря і грунту і реагувати у випадку порушення норм.

За словами представника компанії «Золоте Руно» Романа Грицишина проект пройшов повне погодження на рівні Перемишлянської держадміністрації та районної ради: «Ми маємо повну підтримку районної влади. Провели також розмови з сільським головою Суходолу і навіть місцевим парохом. Всі поставились з розумінням. Все робимо відповідно до екологічних та санітарно-епідеміологічних норм, тож місцевим мешканцям немає за що переживати.»