Press "Enter" to skip to content

Поліція зупинила бунт ув’язнених в одеській колонії

Бунт в колонії ув’язнені почали за вказівкою “злодіїв в законі”

Поліції вдалося зупинити бунт ув’язнених у Південній виправній колонії № 51 в Одесі. Про це заявив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін, повідомляє прес-служба поліції Одеської області.

За словами Аброськіна, бунт в колонії почали за вказівкою “злодіїв в законі”.

“Сьогодні в Одесі за вказівкою “злодіїв у законі” у виправній установі засуджені вчинили спробу захоплення адмінбудівлі і здійснили підпал. Мета – дестабілізувати ситуацію, але завдяки грамотним діям співробітників Державної кримінально-виконавчої служби та Національної поліції України їм цього не вдалося зробити”, – повідомив заступник голови поліції.

в’ячеслав #Аброськін: Поліції вдалося зупинити заколот у колонії, який розпочали за вказівкою «злодіїв у законі» Сьогодні в Одесі за вказівкою «злодіїв у законі» у виправній установі засуджені здійснили спробу захоплення адмінбудівлі та нікого підпал. Мета – дестабілізувати ситуацію, але завдяки грамотним діям працівників ДКВС та Національної поліції України їм цього не вдалося зробити. Vyacheslav Abroskin Національна поліція України Поліція Одеської області

Нагадаємо, раніше РБК-Україна писало про заворушення в Південній виправній колонії загального режиму №51. За попередньою інформацією, всередині забарикадувалися близько сотні в’язнів. За уточненими даними, причиною бунту стало погане харчування.

У поліції повідомили, що в результаті бунту в одеській колонії №51 постраждали четверо працівників пенітенціарної установи.

Український омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що попередньо причиною бунту зазначаються обшуки, які проводили у засуджених. Заручниками бунтарів стали три медпрацівника і три охоронці, які перебували в локальних зонах колонії. Їх вже звільнили.

 

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.